Virtuální prohlídka

Poleťte s námi do sezony 2021 – kupte si „letenku do budoucnosti“ a podpořte Letecké muzeum v Kunovicích!

Očekáváme, že kvůli stávající situaci způsobené novým koronavirem bude letošní návštěvnost muzea znatelně nižší, než byla v předchozích letech. To se samozřejmě negativně projeví na příjmech ze vstupného, díky kterým existujeme.

Zakoupením „letenky“ získáte vstupenku do muzea s platností ode dne jeho otevření až do konce sezony 2021. Jako bonus pak dostanete přístup do sekce Virtuální prohlídka, ve které si budete moct několik našich exponátů prohlédnout z pohodlí domova i ve 3D.

Pokud si zakoupíte některou z „letenek“ zde v on-line předprodeji, pomůžete nám získat finance potřebné k udržení muzea v době, kdy musí být pro veřejnost uzavřené, či bude omezen jeho provoz.

Veškeré informace o projektu ZDE

Heslo pro vstup vám zašleme e-mailem po zakoupení vstupenky.

Předprodej akce

JAK SE PŘIHLÁSIT DO VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY?

CHCETE ZAŽÍT NAVÍC VIRTUÁLNÍ REALITU?

Za pomocí kartonových VR brýlí “Google 3D CardBoard“pro mobilní telefon si můžete prohlídku užít ve virtuální realitě na vlastní kůži. Prohlížení v brýlích pro VR je naprosto plynulé a poskytuje téměř reálný zážitek.

TECHNOLOGIE PANOPORT 3D

Zbrusu nová technologie v procházení prostor za pomoci inteligentní navigace. Zprostředkujte vám prohlídku blížící se reálnému zážitku a provede Vás také prostory, kde se běžný návštěvník nepodívá. Prohlídky jsou navíc vhodné pro imobilní návštěvníky.

NEMÁTE VR CARDBOARD BRÝLE?

Nevadí, můžete si je buď koupit na internetu v cenách od 50,- Kč (výběr brýlí) – jednoduché složení brýlí během několika vteřin. Nebo si je můžete sami vyrobit doma třeba z krabice od bot. Video návod ZDE

ZDE ZADEJTE VAŠE HESLO A VSTUPTE!

Restricted Content

To view this protected content, enter the password below:


Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Od roku 2018 sbírka zapsaná v Centrální evidenci sbírek Ministerstva kultury ČR
Od roku 2019 Člen asociace muzeí a galerií ČR