TZ / VELKÝ PŘELET odstartoval na Startovači

Tisková zpráva: 22. 2. 2016

Vážení přátelé,

s potěšením Vás informujeme o tom, že jsme v pondělí 22. 2. 2016 v 19:05 spustili crowfundingovou kampaň na Startovač.cz. Jejím cílem je shromáždit částku 400 154,- Kč, z níž zaplatíme přepravu letounu TU-154M „Naganský expres“ z Prahy – Kbel do Kunovic. V případě, že cílovou částku překonáme, použijeme zbytek peněz na nákup originálních pojízdných schodů k letounu, necháme renovovat nátěr letounu a zprovozníme osvětlení, audio a videovybavení v saloncích.

„Startéři“ si mohou vybírat ze široké nabídky odměn – kromě klasických upomínkových předmětů, jako jsou trička, hrníčky, přívěsky nebo samolepky, nabízíme i odměny ryze tematické: znehodnocený originální šroubek z našeho letounu, limitovanou edici pálenky „Velká přeletovica“, repliku naganského hokejového dresu se jménem „startéra“, výšivku či nátisk jména v interiéru letounu. Zájemci si mohou symbolicky zakoupit také sedačku v letadle, a to od nejlevnějších míst v ekonomické třídě, až po místo kapitána letounu. (Největšímu zájmu se zatím těší klasické ceny jako přívěsky a hrníčky; značný zájem však je i o „kousky“ letadla v podobě znehodnocených šroubků.)

Jak se naší kampani daří? Kolik nám schází do cílové částky? To vše můžete sledovat na této stránce: https://www.startovac.cz/projekty/velky-prelet/
Budete-li o naší akci v následujícím měsíci publikovat nějaký materiál, prosíme, vložte do něj výše uvedený odkaz na naši kampaň.
Děkujeme Vám za zájem o náš projekt a za podporu.

Zůstaňte s námi!

posádka Velkého přeletu


Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Od roku 2018 sbírka zapsaná v Centrální evidenci sbírek Ministerstva kultury ČR
Od roku 2019 Člen asociace muzeí a galerií ČR