VELKÝ PŘELET je v cíli

Zvládli jsme to, přátelé. Velký přelet, který ze Kbel vyjel v pátek 23. 9. v 9.30 ráno, dorazil po 48 hodinách cesty v neděli 25. 9. v 9 hodin ráno do Kunovic. Průběh Velkého přeletu i bezprostředních příprav si můžete připomenout ze záznamů našeho letového zapisovače a palubního záznamníka: 

Airzone.tv – Online a videoreportáže •  Technet.cz – nakládka – 1. a 2. etapa – 3. etapa a příjezd do Kunovic

Děkujeme vám!

Je to za námi, ale stále jsme strašně vděční všem, kteří se na něm podíleli a kteří nám neskutečně pomohli. Bez nich bychom to nikdy nezvládli takto hladce. Obrovské poděkování si zaslouží: 

Děkujeme vám všem. Byli jste báječní a bez spolupráce vás všech bychom to nikdy nezvládli takto hladce. Děkujem, děkujem, děkujem!

Velký přelet je už nějaký ten den za námi, ale my se stále krásně “potýkáme” se záplavou pozornosti, kterou jsme vzbudili. Děkujeme také všem, kteří nás cestou vyfotografovali, natočili, napsali o nás. Vašimi díly se probíráme a máme z nich obrovskou radost. Vážíme si toho, že jste nám věnovali svůj čas, pozornost, případně i prostor v tisku či vysílání. V dohledné době se také vynasnažíme doplnit archiv zpráv u médií, kde se o nás informovalo. Je to však spousta práce.


Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Od roku 2018 sbírka zapsaná v Centrální evidenci sbírek Ministerstva kultury ČR
Od roku 2019 Člen asociace muzeí a galerií ČR