TZ / VELKÝ PŘELET aneb Máme to!

Tisková zpráva: 23. 2. 2016 (16:35)

Velký přelet zdolal cílovou částku 400.154,- Kč

Vážení přátelé Velkého přeletu,

řečeno klasikem – PŘEPIŠTE DĚJINY!!!
S obrovskou radostí Vás informujeme, že naše crowfundingová kampaň dnes, 23. 2. 2016 po 9. hodině ranní, na Startovači překonala cílovou částku 400.156,- Kč. Povedlo se nám to v neuvěřitelném čase – během druhého dne kampaně. Stačilo nám necelých 39 hodin.

Hlavní cíl naší mise je splněn – získali jsme částku potřebnou na přepravu „Naganského expresu“ z Prahy do Kunovic – ale kampaň pokračuje dál. Zájemci nás mohou nadále podpořit na stránce projektu: https://www.startovac.cz/projekty/velky-prelet/

Nyní jdou příspěvky startérů na další vybavení a údržbu „Naganského expresu“ – pořídíme z nich pojízdné letištní schody přímo pro TU-154M, necháme opravit osvětlení, audio a video v salonku a snad také zbude na nový „kabátek“ pro naše letadlo.
Budeme velmi rádi, když Vás tato dobrá zpráva potěší alespoň zčásti tak jako nás a když jí věnujete kousek prostoru ve svém médiu či na sociálních sítích.

Děkujeme Vám za přízeň a podporu jak v předchozích náročných dnech, tak snad i v budoucnosti. Moc si jich vážíme a jsme si vědomi toho, že se dnes z úspěchu můžeme radovat i díky Vaší pomoci.

S pozdravem

posádka Velkého přeletu


Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Od roku 2018 sbírka zapsaná v Centrální evidenci sbírek Ministerstva kultury ČR
Od roku 2019 Člen asociace muzeí a galerií ČR