NOVÝ EXPONÁT MiG-23 MF

MiG-23 je konečně u nás v Kunovicích a my se pomalu můžeme pustit do jeho oprav. Nyní je však na čase, abychom poděkovali těm, kteří se o jeho přesun k nám na Slovácko zasloužili. V první řadě moc děkujeme státnímu podniku LOM PRAHA s.p. za to, že nám letadlo svěřil do péče. Dále děkujeme společnosti Hanyš – Jeřábnické práce za to, že nám se svým jeřábem přispěchali na pomoc a pomohli nám náš budoucí exponát naložit, a společnosti Universal Transport Praha za to, jak skvěle jej skoro přes celou republiku převezli. A poděkování si zaslouží také společnosti Aircraft Industries za to, že nám umožnili s letadlem večer (za tmy) přejet přes podnikové letiště. Velké poděkování si zaslouží také Václav Paleček z Leteckého muzea Hrdlořezy a zároveň příslušník 1. stíhací letecký pluk “Zvolenský ” z.s. za to, jak nám skvěle na dálku pomáhal jako přítel na telefonu s demontáží jednotlivých částí letadla, Jirka Kabourek z LOM Praha, za to, že celou akci uvedl do pohybu a vytrvale nás v jejím průběhu podporoval a Iva Hrabcová za krásné uvítání a pohoštění. No a v neposlední řadě musíme poděkovat také Vám, našim fanouškům, za vaši ohromnou podporu v průběhu celé akce.

Ještě jednou moc děkujeme! Sami bychom to nezvládli!

Fotogalerie Evžen Všetečka

Fotogalerie Václav Jukl