Návštěva US Cars Tour de Morava 2022

V sobotu 7. 5. od 10:30 do 12:00 hodin* přivítáme u nás v muzeu stylovíé nadupané americké vozy a motorky v rámci akce “US Cars Tour de Morava 2022, která je součástí charitativní kulturní akce na podporu malého Tomáška z Mutěnic trpícího PAS.

Mezi letadly si tak návštěvníci mohou prohlídnout americké “káry” a “mašiny” i klasické “padesátkové” silniční křižníky inspirované leteckým designem. K tomu všechny čeká hodně lesku, chromu a typické brumlání objemných mnohoválců. Muzeum „provoní“ starou dobrou vůní oleje a benzínu. A protože se nejedná pouze o výsadu mužů, tak se svými plechovými miláčky přijedou i  krásné a milé dámy ve stylovém oblečení.

Jste srdečně zváni!

Budeme se na Vás těšit.

Tým LMKU

*Při nepříznivém počasí (déšť) se akce přesune na náhradní termín! Děkujeme za pochopení.

Foto archiv: American Cars Club Brno