Naše muzeum mezi TOP 10 v České republice

Máme ohromnou radost, že jsme se v rámci soutěže Muzeum roku 2023, kterou pořádá AMG společně s portálem CzechTourism Kudy z nudy, ocitli podle Vás, návštěvníků, mezi TOP 10 muzei a galeriemi v České republice.

Pro malé muzeum, jako je to naše, je ohromná čest být ve společnosti takových institucí, jako jsou například Vojenský historický ústav Praha nebo Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Moc děkujeme za Vaši přízeň a podporu. Je to pro nás velký motor. Slibujeme, že neusneme na vavřínech a i nadále budeme usilovně pracovat na tom, abychom naši expozici pro Vás udělali co nejatraktivnější.

Velkou gratulaci pak posíláme vítězi soutěže Muzeum středního Pootaví Strakonice a Vodní mlýn Hoslovice!

Foto: Jan Lekeš