Cessna 402B “přiletěla” do Kunovic

V sobotu 20. 1. 2024 jsme až pozdě do noci skládali letadlo zpátky dohromady, aby mohlo stát na vlastních. Můžeme ale s radostí oznámit, že se vše povedlo a jsme doma!

Moc děkujeme borcům z Gruber Logistics sro, Josefovi Havrdovi a Janovi Flégrovi a Autodoprava Jurkas za pomoc při přepravě, nakládce a vykládce a především za obrovské nasazení. Velké poděkování za rady, pomoc a ochotu si zaslouží též úžasní technici DSA Jirka Karlík a Vojta Čapek a nesmíme zapomenout ani na partu z Letiště Podhořany/RAF Station Czechoslovakia, kteří nám poskytli zázemí a postarali se o nás jak o vlastní. No a v neposlední řadě je nutné poděkovat též Aircraft Industries, a.s. za to, že naší Cessničce poskytli novou střechu nad hlavou, než bude připravená zabydlet se v expozici. Čeká nás ještě hodně práce, je to ale na dobré cestě.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří nám pomohli a drželi nám pěsti.

Foto: Evžen Všetečka

Foto: Dalibor Tomek