Důležité upozornění pro naše návštěvníky!

Od úterý 20. července dojde k uzavření hlavního tahu městem Kunovice mezi sjezdem z obchvatu Uherského Hradiště (silnice I/50) a křižovatkou ve středu Kunovic.

Doprava bude omezena také v úseku mezi Kunovicemi a Uherským Hradištěm. Důvodem je rekonstrukce a rozšíření silnice I/55. Objízdná trasa povede po silnici I/50 do Míkovic a odtud zpět do Kunovic (mapa). Z tohoto důvodu je nutno počítat při cestě do našeho muzea s dopravními komplikacemi. Doporučujeme proto návštěvníkům jedoucím ze směru od Brna či přes Uherské Hradiště obrnit se při cestě zvýšenou trpělivostí, případně zvážit alternativní způsob dopravy (vlak, kolo, případně i letadlo 😃). Návštěvníků jedoucích ze směru od Hodonína by se uzávěra dotknout neměla.

Děkujeme za pochopení a věříme, že tato nepříjemnost vás od návštěvy našeho muzea neodradí.

Tým Leteckého muzea v Kunovicích